Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Muzyczna biżuteria Kylie | Polski Jubiler


Muzyczna biżuteria Kylie

Jak donosi New Straits Times - Kylie Minogue wraz z hiszpańskim projektantem Tous stworzy kolekcję biżuterii. Będzie ona nosić nazwę Life In Music, Rock In Pure Form i składać się będzie z pierścionków, kolczyków, naszyjników i wisiorków wykonanych z żółtego i białego złota.
Projektant Rosa Tous powiedział:\" Po naszej pierwszej rozmowie wiedziałem już, że główną inspiracją do pracy będzie to co w życiu Kylie jest najważniejsze – czyli muzyka\". Aby uczcić współpracę z australijską gwiazdą Tous zamienił nawet swój znak firmowy, czyli misia w …gitarę. Biżuterię Kylie będą zdobić symbole, które nieodłącznie kojarzą się z jej wizerunkiem: serca, okulary słoneczne, mikrofon, spadające gwiazda oraz oczywiście szpilki.