Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Jantar. Wybory Bursztynowej Miss Polski. Piękne… jak elblążanki | Polski Jubiler

-->

Jantar. Wybory Bursztynowej Miss Polski. Piękne… jak elblążanki

Dwanaście kandydatek wystartowało w drugim etapie Bursztynowej Miss Polski, który odbył się na plaży w Jantarze w trakcie X Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu. nW konkursie wzięły udział dziewczyny z całej Polski, jednak wszystkie najważniejsze nagrody trafiły w ręce dziewcząt z Elbląga. Bursztynową Miss Jantara 2008 została Agnieszka Kochanowska, została ona również Miss Fantazja. Dwie pozostałe elblążanki także otrzymały wyróżnienia. Nagroda Bursztynowej Miss Pujan trafiła do Agaty Brzezińskiej, zaś Bursztynową Miss Hanes wybrano 15-letnią Aleksandrę Jasińską.
- Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród męskiej części widowni - mówi Kacper Ładan z Inowrocławia, jeden z widzów. - Wszystkie dziewczyny były piękne i miały wielu wielbicieli.