Złoto i Srebro w Rzemiośle – Ogólnopolski Konkurs Złotników

Ogólnopolska Komisja Złotniczo-Jubilerska Związku Rzemiosła Polskiego zaprasza złotników i jubilerów do udziału w piątym ogólnopolskim konkursie "Złoto i Srebro w Rzemiośle".


Konkurs odbędzie się w ramach programu Targów Biżuterii i Zegarków w dniach 5-7 pażdziernika 2007 r. w Warszawie w hali EXPO XXI ul. Prądzyńskiego. Konkurs powstał z myślą o złotnikach i jubilerach, którzy cenią jakość, profesjonalizm i fachowość w sztuce złotniczej.
Główną ideą jest promocja umiejętności osób, które od wielu lat wykonują ten zawód oraz młodych ludzi uczących się złotnictwa lub rozpoczynających pracę zawodową.
Dla młodych złotników w wieku do 21 lat przewidziano temat "Matrix w biżuterii". Jest to nawiązanie do filmowego świata Marixa i ma być inspiracją dla młodych wykonawców gotowych do podjęcia próby transformowania klasycznych technik i wzornictwa w nowoczesne formy i linie biżuterii oraz przedmiotów użytkowych.

W kategorii seniorów temat nie potrzebuje komentarza
- po prostu "Damą być" - klasyka, prostota i elegancja.
Kolejne edycje ogólnopolskiego konkursu "Złoto i Srebro w Rzemiośle¨" potwierdzają zwiększające się zainteresowanie złotników i jubilerów, co z kolei zwraca uwagę także mediów na okoliczność, że jest to rzemiosło skupiające prawdziwe talenty.
Prace zgłoszone do konkursu w terminie do 26 września 2007 r., oceni komisja konkursowa powołana z grona wybitnych fachowców złotników i jubilerów. Zadaniem [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl