Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Bizuteria artystyczna Decotrendy | Polski Jubiler


Bizuteria artystyczna Decotrendy

W grudniu internetowa galeria artystyczna Decotrendy.pl (www.decotrendy.pl) przygotowała unikalną kolekcję biżuterii karnawałowej z pawich piór. Pawie pióra zostały starannie wyselekcjonowane, a następnie przycięte do pożądanego kształtu i osadzone w srebrnej oprawie. Niektóre z kolczyków ozdobiono dodatkowo innymi elementami, np. fasetowanymi koralami lub perłami Jablonex. „To kolekcja w awangardowym stylu. Biżuteria jest bardzo wyrazista, duża, przez co nadaje charakter nawet prostym kreacjom.
W ofercie galerii Decotrendy znajduje się bogaty asortyment niepowtarzalnej biżuterii, od tradycyjnych kolczyków i broszek po przywieszki do telefonów, a także wyselekcjonowane, modne dodatki.