Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Bursztyn wciąż modny | Polski Jubiler


Bursztyn wciąż modny

Urok prawdziwej biżuterii nie mija po jednym sezonie. Coraz bardziej zaskakuje ona formą i stylem, o czym warto się przekonać w hali Expo XXI na ul. Prądzyńskiego w Warszawie.
To już ósma edycja tej imprezy, na której zaprezentują się nie tylko jubilerzy, ale i bursztynnicy. Tych ostatnich reprezentować będzie także Lidia Popiel - była modelka, fotografik, propagująca od dawna biżuterię z bursztynami. Polskajest największym na świecie producentem i eksporterem jantarowej biżuterii, warto więc sprawdzić, czy cudze chwalimy, swego nie znamy. Można będzie też obejrzeć wystawę warszawskich zbiorów Muzeum Ziemi PAN.