Perła zawsze modna

pj_2011_12-5.jpgBiżuteria z perłami niezmiennie od wielu już lat jest jednym z najczęściej kupowanych rodzajów kosztowności. Klienci salonów jubilerskich stawiają na klasykę – wybierają sznury pereł i perłowe kolczyki. Warto również zauważyć, że rośnie popularność srebrnych pierścionków rodowanych z perłami.


Najpopularniejsze są perły białe i różowawe. Jednak z roku na rok rośnie popularność pereł o barwie grafitowanej i czarnej. Wpływ na wielkie zainteresowanie klientów perłami ma różnorodność ich form oraz barw. Dzięki dużemu zróżnicowaniu oferty każdy klient salonu jubilerskie może znaleźć produkt spełniający jego oczekiwania.


Perła w salonie jubilerskim

Niemal wszystkie perły używane w jubilerstwie są perłami hodowanymi. Perły naturalne stanowią nikły procent całego obrotu perłami na świecie. Dzięki masowej „produkcji” perły powstające dzięki pomocy człowieka zdominowały cały rynek. Perły naturalne są produktem luksusowym, drogim. Perły, które możemy znaleźć [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk