Biżuteryjne puzzle

pj_2011_12-74.jpgHurtownie półfabrykatów cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród swoich klientów. Moda na tworzenie własnoręcznie biżuterii sprawiła, że hurtownie półfabrykatów nie mogą narzekać – wręcz przeciwnie, niemal każdy produkt przez nie oferowany natychmiast zostaje kupiony przez klientów.


Hurtownie półfabrykatów kierują swoją ofertę nie tylko do salonów jubilerskich czy sklepów z biżuterią, ale przede wszystkim zależy im na nawiązaniu współpracy z osobami, które z tworzenia biżuterii uczyniły swój sposób na życie zawodowe.


Modne i tanie

Polski rynek jubilerski został zdominowany przez małe firmy, które specjalizują się w tworzeniu „domowymi sposobami” biżuterii. W centrach handlowych oraz w butikach z biżuterią można znaleźć biżuterię, która powstaje w wyniku połączenia półfabrykatów jubilerskich. – Stworzone poprzez „nawlekanie” poszczególnych elementów kolczyki, bransoletki czy naszyjniki można znaleźć niemal wszędzie, od centrów handlowych po wyspecjalizowane butiki z tego rodzaju „ozdobami” – mówi Mikołaj Wicyrkowski, właściciel salonu jubilerskiego Irys. – „Półbiżuteria” z [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk