Nazwisko biżuterii

pj_2011_11-42.jpgRynek jubilerski dynamicznie się zmienia. Obok salonów jubilerskich w całej Polsce możemy znaleźć galerie z biżuterią autorską. Są one miejscami, gdzie poza dokonaniem zakupów można także kontemplować sztukę.


Galerie z biżuterią autorską proponują swoim klientom działa sztuki jubilerskiej wykonane przez najlepszych polskich projektantów biżuterii. A biżuteria sygnowana nazwiskiem jej twórcy zaczyna mieć w Polsce coraz większe powodzenie wśród kupujących.


Biżuteria z „metką”

Jeszcze do niedawna biżuteria była anonimowym dziełem sztuki. Bardzo często przekazywana z pokolenia na pokolenie stanowiła wartość nie tylko estetyczną, ale przede wszystkim materialną. Jednak w dzisiejszym świecie wszystko co wartościowe i godne pożądania przez klientów musi być sygnowane logiem firmy. Projektanci i twórcy biżuterii także zostali przez rynek przymuszeni do zmiany sposobu tworzenia, a przede wszystkim sprzedawania biżuterii. Idealnym miejscem do sprzedaży biżuterii autorskiej stały się galerie, gdzie biżuteria eksponowana jest wraz z nazwiskiem jej twórcy. Klienci odwiedzający galerie z autorską biżuterią mogą tam nie tylko kupić obiekty biżuteryjne, ale także zaobserwować zmiany w sposobie postrzegania biżuterii przez poszczególnych twórców, czy też poznać ich sposób patrzenia na sztukę. Jednocześnie klienci mają możliwość kupna biżuterii opatrzonej „logiem”, nazwiskiem projektanta. Otrzymują więc pełnowartościowy produkt stworzony przez konkretnego człowieka.


pj_2011_11-43.jpg


Galeria z pomysłem


Na polskim rynku jubilerskim w ostatnim czasie pojawiło się wiele galerii z biżuterią autorską. Jednak w czasie kryzysu finansowego tendencja wzrostowa została zatrzymana. Te, które znajdują się na rynku mają już wyrobioną markę i grono stałych klientów, którzy korzystają z ich [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl