Prezent w przystępnej cenie

pj_2011_11-2.jpgOkres zakupów przedświątecznych jest dla właścicieli salonów jubilerskich okresem wzmożonej pracy. W tym roku, mimo zbliżającej się do Polski drugiej fali kryzysu finansowego, sytuacja nie powinna ulec zmianie. Należy pamiętać jednak, że większym zainteresowaniem klientów cieszyć będą się tańsze i „mniejsze” wyroby biżuteryjne.


Właściciele salonów jubilerskich powinni zadbać, aby w ich salonach nie zabrakło nowoczesnych ozdób, które niezmiennie cieszą się popularnością wśród klientów salonów jubilerskich, zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami.


Beadsy, charmsy i zawieszki

Specjaliści od rynku biżuteryjnego prognozują, że w czasie tegorocznych zimowych zakupów świątecznych klienci będą zainteresowani kupnem modnych elementów biżuteryjnych, szczególnie tych które mogą stać się komponentem modnych bransoletek. – W tym roku dużym zainteresowaniem klientów polskich salonów jubilerskich cieszą się zawieszki a’la Lilou – złote bądź srebrne medaliki z wygrawerowanymi napisami, które noszone są na sznurku, rzemieniu bądź łańcuszku – mówi Marek Nowotnik, ekonomista. – W zeszłym roku natomiast triumfy popularności święciły bransoletki a’la Pandora, które mimo ciągłej popularności tracą na znaczeniu w tym sezonie – dodaje. W hurtowniach srebrnej i złotej biżuterii można kupić zawieszki, które mogą stać się elementem biżuterii „modułowej”. Jednocześnie nie można zapominać, że wielu klientów także w tym roku zainteresowanych będzie kupnem oryginalnych charmsów, które mają swoich fanów. – Można powiedzieć, że młodzi ludzie – do 24 roku życia znacznie częściej wybierają zawieszki – medaliki, które mogą nosić na kolorowych paskach, natomiast osoby nieco starsze decydują się na oryginalne w kształtach charmsy, które wykonane są ze złota i inkrustowane kamieniami szlachetnymi – mówi Bolesław Mikliński. Klienci często decydują się na zakup małych form biżuteryjnych wykonanych ze złota, gdyż stanowią one dokonały prezent gwiazdkowy. ̵ [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej