Biżuteria w nowej aranżacji

Od 30 września do 2 października wszystkie osoby zawodowo związane z branżą jubilerską miały okazję uczestniczyć w największych targach jubilerskich w Polsce – 12. edycji targów Złoto Srebro Czas. Wszystkich odwiedzających, jak również wystawców zaskoczyło zwiększenie powierzchni wystawienniczej. W tym roku bowiem targi odbywały się dwóch halach a nie jak dotychczas w jednej.


pj_2011_11-82.jpg

Goście odwiedzający halę Expo w Warszawie oraz wystawy podkreślali, że tegoroczna edycja targów zakończyła się z zadowalającym efektem. Mimo niepokoju w branży jubilerskiej, klienci robili zakupy jubilerskie, co pozwala snuć optymistyczne prognozy na przyszłość.


Oferta targowa

Wszystkie osoby odwiedzające targi nie miały powodów do narzekań. Swoje produkty zaprezentowało bowiem 310 wystawców z dziewięciu krajów. Warto zauważyć, że zaprezentowali oni bardzo różnorodną ofertę. Na targach można było kupić niemal wszystko co jest niezbędne w pracy każdej osoby zawodowo związanej z rynkiem jubilerskim. Wystawcy oferowali zarówno srebrną i złotą biżuterię, jak i kamienie szlachetne. Wiele z firm prezentujących swoje towary przedstawiło kolekcje biżuterii zarówno modowej i designerskiej, jak i autorskiej. Goście mieli możliwość kupna narzędzi i maszyn jubilerskich. Na targach można było kupić także opakowania jubilerskie a także elementy ekspozycyjne oraz zegarki. Po raz pierwszy na targach jubilerskich można było zapoznać się także z ofertą firmy Parker i Walerman, producenta piór i długopisów. Podczas tegorocznej edycji targów odwiedzający mogli, poza dokonaniem zakupu niezbędnego asortymentu, zapoznać się z trendami panującymi w modzie jubilerskiej.

pj_2011_11-74.jpg

Imprezy towarzyszące
[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl