Kolorowe kamienie i srebro

pj_2011_06-4.jpgBranża jubilerska stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Na polskim rynku jubilerskim można znaleźć niemal wszystko – od biżuterii papierowej po diamentowe kolie. Producenci biżuterii starają się dostosować swoją ofertę do potrzeb rynku i oferują wyroby, które cieszą się zainteresowaniem klientów nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.


W polskich salonach jubilerskich oraz sklepach z biżuterią można znaleźć wszystkie modne dodatki. Jednymi z nich wyroby ze srebra inkrustowane kolorowymi kamieniami ozdobnymi.


Duże i kolorowe

Modna na wyraziste kolory dotarła do Polski z zeszłym roku. Jednak branża jubilerska dopiero teraz dostosowała swoją ofertę do oczekiwań klientów. W salonach jubilerskich coraz częściej można znaleźć dużą, srebrną biżuterię inkrustowaną kamieniami kolorowymi. Warto zauważyć, że im większy i jaskrawszy kamień tym więcej klientów zainteresowanych jest zakupem kosztowności. – Polacy coraz częściej decydują się na eksperymenty w dziedzinie biżuterii − mówi Michał Rozdkowski, producent biżuterii. – Szukają wyrazistych wzorów i modnych dodatków – dodaje. Od lat dużym zainteresowaniem klientów cieszy się srebrna biżuteria z koralem czy turkusem, jednak w ostatnim czasie klienci sięgają po znacznie ciekawsze wzornictwo. – Delikatna biżuteria z koralem czy perłą zawsze znajdzie swoich zwolenników, gdyż eleganckie wzornictwo obroni się niezależnie od panującej w danym sezonie mody – zauważa Michał Rozdkowski. – Jednak można zauważyć tendencję do kupowania dużych, masywnych pierścionków czy kolczyków srebrnych z kamieniami kolorowymi, które jeszcze do niedawna nie znajdowały wielkiej rzeszy entuzjastów – dodaje. Na decyzję klienta odnośnie kupna danej biżuterii wpływ ma przede wszystkim wielkość oraz kolor znajdującego się w niej kamienia. – Srebrna biżuteria z turkusem znajduje się w s [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej