Projekt na ekranie monitora

pj_2011_06-55.jpgNa polskim rynku jubilerskim pojawia się coraz więcej osób chcących zawodowo zająć się tworzeniem biżuterii. Nie wszystkim wystarczają proste sposoby tworzenia ozdób, które polegają na nawlekaniu koralików na druty jubilerskie. Ci, którym zależy na osiągnięciu w swojej działalności perfekcyjności, decydują się na zakup programów do projektowania biżuterii.


Komputerowe wspomaganie projektowania biżuterii, zwane potocznie CAD (Computer Aided Design) staje się w Polsce coraz popularniejsze, gdyż umożliwia twórcom biżuterii pełne wykorzystanie umiejętności oraz sprawia, że w pracy nie obowiązują ich niemal żadne granice.


Problemy z odpowiednim programowaniem

Dużą przeszkodą w przypadku komputerowego projektowania biżuterii jest wysoka cena programów designerskich. Jednak nie można zapominać, że nawet jeśli twórców nie stać na zakup odpowiedniej jakości oprogramowania, może skorzystać z wersji online udostępnionej na większości stron internetowych, gdzie poruszana jest tematyka projektowania biżuterii za pomocą nowoczesnych technologii. Taka forma obcowania z programami do projektowania biżuterii oferowana jest użytkownikom całkowicie za darmo, dzięki czemu pozwala zapoznać się z poszczególnymi programami, nauczyć się sposobu ich działania i w efekcie stworzyć biżuterię wykonaną według własnego projektu. Korzystanie z darmowych programów ma także wady. Przede wszystkim darmowe programy nie są wyposażone w pełną paletę możliwości graficznych, co oznacza, że twórca nie będzie wstanie wprowadzić w życie wszystkich swoich pomysłów ani wykorzystać w swoim projekcie dowolnych materiałów do produkcji biżut [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej