Unikatowe czasomierze

pj_2011_05-80.jpgAutorskie kolekcje niecodziennych dodatków pojawiają się nie tylko na rynku biżuteryjnym. Coraz częściej można znaleźć kolekcje zegarków zaprojektowanych przez światowej sławy projektantów, którzy decydują się na stworzenie autorskich kolekcji czasomierzy.


Zegarek, już od dawna nie jest urządzeniem tylko do odmierzania czasu, stał się modnym gadżetem, który musi doskonale komponować się nie tylko z obowiązującą modą, ale także stylem życia jego posiadacza. Współczesne wzornictwo stosowane w zegarach uwidacznia chęć posiadaczy czasomierzy do podkreślania swojego oryginalnego stylu.


Rynek otwarty na zmiany

Projektanci zegarków starają się spełnić niemal wszystkie oczekiwania, jakie stawia przed nimi odbiorca docelowy. Kolekcje zegarków dostosowane są do panujących trendów modowych, wykonane z najpopularniejszych w danym sezonie materiałów oraz spełniają wymagania techniczne każdego posiadacza. Zegarki wyposażone są w niemal każdy dostępny gadżet. – Zegarki wyposażone są w GSP, kalkulatory, połączenia z internetem – mówi Mikołaj Zalewski, zegarmistrz. – Jednak klienci wybierają zegarki teraz przede wszystkim ze względu na prestiż, jak i modę. Zegarek jako wielofunkcyjne urządzenie przegrywa z przenośnym komputerem lub telefonem komórkowym – dodaje. Zegarmistrzowie podkreślają, że zegarki kupowane są przede wszystkim ze względu na ich wygląd a nie funkcjonalność. – Znaczna część klientów salonów zegarmistrzowskich decyduje się na zakup czasomierza traktując go jako wyznacznik swojej pozycji majątkow [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk