Czas na modne dodatki

pj_2011_05-18.jpgTwórcy biżuterii starają się maksymalnie zaskakiwać swoich klientów i oferować im niecodzienne rozwiązania w dziedzinie biżuterii. Jedynym z nich jest z całą pewnością pojawiająca się na polskim rynku jubilerskim biżuteria papierowa i biżuteria dżinsowa.


Papierowe ozdoby zaczęły pojawiać się na rynkach jubilerskich od 2005 roku i od tego czasu zyskują grono fanów, którzy zainteresowani są kupnem biżuterii wykonanej z papieru. Dżins jako materiał do tworzenia biżuterii pojawił się stosunkowo niedawno, ale niemal od razu zyskał swoich zwolenników.


Modnie i ekologicznie

Wraz ze wzrostem cen metali szlachetnych na rynkach jubilerskich pojawiają się coraz to bardziej różnorodne rozwiązania, których celem jest skłonienie klientów do kupowania biżuterii. Twórcy starają się nie tylko oszczędzać swoje koszty, ale także sprawić, że biżuteria przez nich stworzona będzie cieszyła się zainteresowaniem klientów. Nie należy także zapominać, że projektanci biżuterii, podobnie jak inne podmioty na rynku jubilerskim, muszą sprawić, że ich produkt będzie wyróżniał się wśród innych wyrobów biżuteryjnych, co powoduję, że sięgają oni po coraz bardziej oryginalne materiały do produkcji swoich wyrobów. Biżuteria papierowa, która stopniowo pojawia się również na polskim rynku jubilerskim, powoli zyskuje swoich zwolenników. Zainteresowani jej kupnem są nie tylko indywidualni odbiorcy, ale także galerie z biżuterią artystyczną. Wraz z pojawianiem się popytu na papierowe ozdoby na polski rynek zaczęły wchodzić specjalistyczne firmy, które oferują hurtową sprzedaż papierowej biżuterii.

html>
[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk