Biżuterię w hurcie sprzedam

pj_2011_05-1.jpgMasowe zainteresowanie klientów sztuczną, tanią biżuterią spowodowało, że na polskim rynku biżuteryjnym jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się hurtownie biżuterii modowej. Popyt na tanie dodatki spowodował, że importerzy sztucznej biżuterii zaczęli otwierać punkty sprzedażowe na terenie całej Polski, oferując swoim klientom niemal każdy rodzaj popularnej biżuterii.


Hurtownie oraz sklepy z biżuterią sztuczną można znaleźć niemal wszędzie począwszy od małych miasteczek a na sklepach internetowych skończywszy. Sprzedawcy oferują swoje produkty często jako produkty artystyczne, które spełniają wymagania stawiane przed biżuterią przez rynek mody.


Dostępne i tanie

Klienci decydują się na zakup sztucznej biżuterii przede wszystkim z powodu jej dostępności i niskiej ceny. Biżuterię modową (fashion jewellery) można znaleźć wszędzie. Sprzedawana jest ona w wyspecjalizowanych sklepach z asortymentem biżuteryjnym ale także w supermarketach, na bazarach, butikach. Polski rynek biżuteryjny został przez nią niemal zalany. Jest ona także niezwykle tania, gdyż za komplet biżuterii sztucznej, która wpisuje się w najnowsze trendy mody, można zapłacić nieco ponad dziesięć złotych. W związku z tym nie powinien dziwić fakt, że na naszym rynku pojawiło się wielu importerów – przedstawicielstw handlowych tanich dodatków z Chin, Indii czy Tajlandii. Biżuterię modową w hurcie może kupić każdy i zakładając swoją działalność gospodarczą sprzedawać ją indywidualnym klientom. – Z powodu pojawianie się masowej, taniej biżuterii rynek jubilerski wpadł w zapaść – mówi Michał Pędzkowski, właściciel hurtowni biżuterii. – Klienci wolą wydawać swoje pieniądze na tanie dodatki, które po jednym sezonie trafiają do kosza, niż kupować wysokiej jakości produkty jubilerskie [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej