Butik z biżuterią na wynos

pj_2011_03-44.jpgPolacy, podobnie jak inni Europejczycy, zainteresowani są kupowaniem oryginalnych drobiazgów w niecodziennych miejscach. Nie powinno nikogo więc dziwić, że na polskim rynku pojawia się coraz więcej butików, w których osoby, które mają potrzebę kupowania unikatowych produktów, mogą znaleźć coś dla siebie.


Butiki z biżuterią artystyczną pojawiają się w niemal każdym mieście w Polsce. Zaspokajają one potrzebę Polek na posiadanie niszowych, oryginalnych produktów. Ich właściciele wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zapraszają twórców biżuterii i oferują klientom niepowtarzalne kosztowności. Jednym z takich miejsc jest nowo powstała w Warszawie Clever Gallery z oryginalną biżuterią, która mieści się przy ulicy Zamienieckiej 90.


Z miłości do piękna

pj_2011_03-45.jpg− Butik powstał z myślą o osobach, które czują potrzebę posiadania oryginalnych dodatków – mówi Elżbieta Makowska, właścicielka Clever Gallery. – Polki lubią się wyróżniać i posiadać biżuterię, która będzie podkreślała ich charakter i styl – dodaje. Z tego właśnie powodu na warszawskiej Pradze Południe powstało miejsce, gdzie każda osoba szukująca unikatowych ozdób znajdzie coś dla siebie. – Już w czasach PRL-u, gdy sklepowe półki świeciły pustakami, kobiety w naszym kraju samodzielnie tworzyły oryginale dodatki – mó [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak