Kobiecość na topie

pj_2011_01-1.jpgKoniec roku zaskoczył zegarmistrzów. Do ich salonów masowo przybyli klienci, który postanowili kupić zegarek jako gwiazdowy prezent.


W czasie gwiazdkowych zakupów zegarki cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów. Wartym odnotowanie wydaje się fakt, że sprzedaż zegarków damskich niemal zrównała się z męskimi.


Sprzedaż damskich zegarków

Jeszcze do niedawna najczęściej kupowanymi zegarkami były zegarki męskie. W tym roku trend nieznacznie odwrócił się. – Damskie zegarki sprzedawały się w moim punkcie nad wyraz dobrze w tym roku – mówi Mikołaj Kulewiecki, zegarmistrz z Warszawy. – Największą popularnością cieszyły się zegarki biżuteryjne – dodaje. Klienci decydowali się także na tradycyjne zegarki na skórzanych paskach. Właściciele salonów zegarmistrzowskich podkreślają, że duże znaczenie przy ich wyborach miała kolorystyka zegarka oraz jego cena. – W segmencie zegarków damskich sprzedawały się najlepiej zegarki, których cena wahała się od 300 do 500 złotych – mówi Franciszek Zawodzicki, właściciel sklepu z zegarkami. – Nie można mówić o [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej