Pudełko na srebro

pj_2011_01-45.jpgJednym z dynamiczniej rozwijających się segmentów branży na polskim rynku jubilerskim jest branża opakowań. Producenci starają się zaskakiwać swoich klientów i oferować im coraz to nowe kolekcje opakowań, które wpiszą się w preferencje nawet najbardziej wymagających.


Mimo to ciągle zdarza się, że właściciele salonów jubilerskich lekceważą rolę opakowań w procesie sprzedażowym i nie sprowadzają do swoich punktów produktów, które mogą przełożyć się na zwielokrotnienie zysków.


Srebrny towar w pudełku

pj_2011_01-43.jpg
Srebrna biżuteria jest ciągle w Polsce najlepiej sprzedającym się rodzajem biżuterii. Ze srebra korzystają zarówno projektanci biżuterii, jak i producenci biżuterii seryjnej. Klienci często odwiedzają salony jubilerskie, aby dokonać zakupów srebrnej biżuterii. Dlatego też w każdym salonie jubilerskim powinny znajdować się odpowiednie opakowania, w których biżuteria srebrna prezentowałaby się najlepiej. Nie można bowiem zapominać, że pudełko na biżuterię jest równie ważne jak sama biżuteria, gdyż to ono podkreśla jej walory. Opakowanie na srebrną biżuterię powinno uwypuklać wartość i unikatowość biżuterii, która jest w nim zamknięta. Zdaniem specjalistów od rynku opakowań srebro najlepiej prezentuje się w opakowaniach kartonowych. Nie powinno się wykorzystywać opakowań, przy których biżuteria wyglądałaby skromnie. Nie należy używać opakowań, które miałyby zbyt wyrafinowane kształty oraz krzykliwą kolorystykę. W przypadku opakowań na srebrną biżuterię najważniejsza jest prostota.


Oprawa na srebro
html> [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk