Srebrem Polska stoi

Polski rynek srebra jest największym segmentem branży jubilerskiej w naszym kraju. Niemal wszyscy właściciele salonów jubilerskich mają w swoim asortymencie biżuterię srebrną. Srebra biżuteria jest także polskim towarem eksportowym.

Nie można zapominać, że na naszym rynku funkcjonuje wiele firm zajmujących się importem biżuterii srebrnej z Włoch czy Turcji. W srebrze najczęściej także tworzą swoją biżuterię polscy artyści – jubilerzy, którzy oferują swoje produkty zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.


Bogactwo na rynku

Nie dziwi zatem, że w polskiej branży jubilerskiej istnieje wiele hurtowni, których podstawowym zakresem działania jest sprzedaż srebrnych wyrobów jubilerskich i półfabrykatów. – Srebro kupowane jest niezwykle często przez Polaków – mówi Marian Fabyszewski, producent biżuterii srebrnej. – Moda na własnoręcznie tworzoną „biżuterię” także przyniosła rynkowi srebra spore zyski i przysporzyła klientów, gdyż nagle masowo zaczęto kupować półprodukty do produkcji kolczyków, bransoletek czy naszyjników – dodaje. Hurtownie, które powstały na polskim rynku jubilerskim, starały się zaspokoić oczekiwania klientów indywidualnych oraz właścicieli [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk