AMBERIF SPRING – do Gdańska nie tylko po bursztyn

Bogata i różnorodna oferta ponad 300 wystawców w połączeniu z atrakcyjnym programem ramowym czynią z gdańskich targów Amberif Spring ważne wydarzenie branżowe – to największe w Polsce oraz znaczące w skali europejskiej i światowej targi branży jubilerskiej. To także doskonała okazja do spotkań biznesowych, nawiązania nowych kontaktów handlowych, zapoznania się z nowinkami branżowymi i zaprezentowania premierowych kolekcji.

pj-2024-01-644465-621316

Bursztyn – od lat i z oczywistych względów – stanowi serce targów Amberif, które – również od lat – obywają się także z udziałem firm prezentujących złoto, srebro, diamenty i kamienie szlachetne, biżuterię modową, zegarki oraz wyposażenie dla firm i salonów jubilerskich. W tegorocznej wiosennej edycji weźmie udział ponad 300 wystawców, głównie z Polski i Litwy, ale także z Włoch, Niemiec i Belgii. Zdecydowana większość z nich oferuje wyroby z bursztynem bałtyckim, z którego występowania, produkcji wyrobów oraz nadawania wzorniczego tonu słynie region. Obecnie w bursztynowej biżuterii dominuje styl klasyczny w nowoczesnym wydaniu, w którym podkreślane jest piękno bursztynu, ale także oprawa inspirowana aktualnymi trendami w modzie. Najnowsze trendy w sztuce biżuteryjnej będzie można obserwować także w Strefie Projektantów, gdzie tradycyjnie prezentowane są premierowe i unikatowe kolekcje czołowych polskich twórców. Organizatorzy zachęcają również do odwiedzenia strefy Start-Up, gdzie zadebiutują młodzi projektanci autorskiej biżuterii. Poszukiwacze nowinek technologicznych powinni natomiast skierować kroki do strefy Tech-Zone.

pj-2024-01-567313-300915

– Uczestnictwo w tych najważniejszych targach dla branży daje możliwość weryfikacji bądź utwierdzenia się w zaplanowanej wcześniej strategii działania na najbliższy rok. Dlatego warto uczestniczyć w tym wydarzeniu, warto się spotykać, warto rozmawiać, a poprzez zdrową konkurencyjność wzmacniać pozycję polskich producentów na jubilerskiej mapie świata. Kupcy nie przyjadą do Gdańska tylko dla kilku dobrych firm, natomiast dla kilkudziesięciu wyróżniających się wzornictwem oraz pomysłowością firm z tej części Europy z pewnością pojawią się na targach Amberif Spring – przekonuje Adam Pstrągowski, prezes S&A Jewellery Design.

Imprezy to warzy [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Anna Sado