Tytanowe starcie ze srebrem

pj_2010_12-48.jpgPozycji srebra na polskim rynku jubilerskim trudno zagrozić. Srebro jest bowiem metalem powszechnie znanym i spełniającym wszystkie oczekiwania klientów. Jednak nie można zapominać, że nie jest jedynym, z którego może powstawać ciekawa biżuteria – na rynku coraz częściej można znaleźć biżuterię wykonaną z tytanu.


Tytan coraz częściej bywa wykorzystywany do produkcji unikatowej biżuterii. Mimo że nie jest tak popularny wśród klientów jak srebro, to znajduje on coraz większe grono zwolenników. Sprzedaż tytanowej biżuterii mogłaby w sytuacji wzrastających cen srebra znacznie wzrosnąć, jednak producenci tytanowej biżuterii podkreślają, że trudno zmienić upodobania klientów.


Tytan w salonach jubilerskich

Właściciele salonów jubilerskich rzadko decydują się na zamówienie do swoich sklepów biżuterii wykonanej z tytanu. Znacznie częściej można w nich znaleźć biżuterię ze srebra. – Właściciele salonów jubilerskich obawiają się zamawiać do swoich punktów biżuterię tytanową – mówi Mieczysław Rogowski, [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl